Právě vysíláme
Hrůzná minulost 2
Temné síly
Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
Maniak
Záhada Hory mrtvých
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
26.4.2024
Dnes 26.4.
Včera 25.4.
Dnes 26.4.
Zítra 27.4.
Neděle 28.4.
Pondělí 29.4.
Úterý 30.4.
Středa 1.5.
00:00
Temné síly
01:30
Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
03:10
Maniak
06:00
Fidlivareška
06:15
Zabij nudu! II.
06:25
Sníček
06:35
Kikirikí
06:40
Staré pověsti české
06:55
O modrém autíčku
07:05
Já Baryk
07:20
O Mikešovi
07:25
Žofka a její dobrodružství
07:35
O Dorotce
07:50
Tisíc a jedna noc
08:05
Broučci
08:20
Mach a Šebestová
08:30
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Hříšníci
11:25
Hrnečku vař!
12:00
Maskovaná milenka
13:30
Kinosál
13:40
Filmové minuty
14:00
Martin a Venuše
15:45
Filmové minuty
16:00
Extase
17:30
Poklad v pyramidě
17:40
Kinosál
18:00
Faunovo velmi pozdní odpoledne
19:40
O Mikešovi
20:00
Příště budeme chytřejší, staroušku!
21:30
Stopařky neberu!
21:45
Filmové minuty
22:00
Barbora řádí
23:25
Kinosál
23:40
TELESHOPPING
06:00
Když se měnil svět
07:05
Fidel Castro očima filmařů
08:25
Hledání žabích chlapců
09:25
Incident USS Liberty
10:35
Jak nacisté prohráli válku
11:35
Největší české mýty
12:05
Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
13:15
Tajné společnosti
14:25
TELESHOPPING
15:30
Winston Churchill - Krev a pot
16:50
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
17:50
54 hodin
18:55
Dějiny podsvětí II.
20:00
Loupeže století
21:05
Kudy kráčela smrt
21:25
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:30
Pohřebiště laguny Truk
23:35
Tajné společnosti
00:30
Bombardování Hamburku
01:25
Depozity III. říše
01:55
Pověsti a záhady českých hradů
02:15
Strůjci zla
03:05
Dešifrované záhady II.
03:45
Jugoslávie: Pohled z druhé strany
05:40
Pověsti a záhady českých hradů
06:10
Jack Rozparovač - Konečný příběh
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
12:10
Největší podvody historie
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:00
Signály z neznáma
15:20
Tajemství Mony Lisy
16:55
Vesmír jako makrosvět
18:10
Po stopách vraha II.
19:10
Úžasný život
20:00
Československá NEJ
20:30
Jack Rozparovač - Konečný příběh
21:30
Akta UFO I.
21:55
JFK: Spiknutí
23:40
Brána bohů
00:20
Největší poklady Egypta
01:10
Pouště a lidé
02:00
Signály z neznáma
02:45
Strašidelné nemocnice I.
03:30
Kissinger
05:15
Krimi
05:35
Noviny TV JOJ
06:05
V sedmém nebi
08:00
Soudní síň
08:55
Soudní síň
09:55
Ochránci
10:55
První oddělení II.
11:20
První oddělení II.
11:45
Soudní síň - CZ
12:35
Soudní síň - CZ
13:10
Soudní síň
14:00
Poldové v akci
15:05
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
17:55
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Žena za pultem
21:10
"Já nejsem já"
22:55
Haló, tady Orchestr a balet ČST
23:55
Ochránci
00:40
Poldové v akci
01:25
Poldové v akci
02:10
Krimi
02:30
Noviny TV JOJ
03:05
Soudní síň
03:55
Soudní síň - CZ
04:35
Soudní síň
05:30
Jako delfín
07:10
Králové hor
09:05
Palma
11:05
Slon a motýl
12:40
Bez věcí nad věcí
14:40
Dívka od vedle
16:40
Surfařka
18:35
Vánoční nevěsta
20:15
Jazykové lekce
21:55
Marco
23:55
Bandita
02:00
Žena v kleci
03:30
Gólman