Právě vysíláme
Smrtící hora
TELESHOPPING
Prokletý
Zvrácená sestřička
Ďáblův uzel
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
29.4.2024
Dnes 29.4.
Včera 28.4.
Dnes 29.4.
Zítra 30.4.
Středa 1.5.
Čtvrtek 2.5.
Pátek 3.5.
Sobota 4.5.
00:00
TELESHOPPING
00:15
Prokletý
01:40
Zvrácená sestřička
06:00
Fidlivareška
06:10
Zabij nudu! II.
06:25
Kouzlování
06:35
Kikirikí
06:40
Staré pověsti české
06:55
O modrém autíčku
07:00
Já Baryk
07:15
O Mikešovi
07:25
Žofka a její dobrodružství
07:30
Mach a Šebestová
07:45
Tisíc a jedna noc
08:00
Broučci
08:15
Brundibáři
08:25
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Všichni mají talent
12:00
Právě začínáme
13:35
Kinosál
14:00
Noční jízda
15:25
Největší české mýty
16:00
Faunovo velmi pozdní odpoledne
17:40
Utopená ponorka
18:00
Kotrmelec
19:25
Franta Nebojsa
19:40
O Mikešovi
20:00
Tchán
21:30
Královna filmu
22:00
Tvár v okne
23:40
Restaurant
06:00
Když se měnil svět
07:05
Bitva o Británii
08:20
Vraždy slavných
09:25
Bombardování Hamburku
10:40
Hitlerova poslední tajemství
11:45
Největší české mýty
12:15
Zapomenutí vojáci Británie
13:15
Honba za nacistickým pokladem
14:30
TELESHOPPING
15:35
Loupeže století
16:45
Skandál zamilovaného špióna
17:50
Bojovníci 2. světové války
18:55
Dějiny podsvětí II.
20:00
Kolonie Dignidad - Nacistická základna v Jižní Americe
21:05
Kudy kráčela smrt
21:25
Potopení lodě SS Mendi
22:40
Uvnitř Hitlerova podzemí - Komplex Mimoyecques
23:40
Čína ve filmu
00:30
Luftwaffe ve 2. světové válce
01:25
Gibraltar 1943
01:40
Pověsti a záhady českých hradů
02:00
Strůjci zla
02:50
Dešifrované záhady II.
03:30
Vraždy slavných
05:40
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Tajné společnosti
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Největší poklady egyptských mumií
12:10
Největší podvody historie
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:05
UFO - Odtajněno!
15:30
Obří černé díry
16:55
Marilyn Monroe: Příběh ikony
18:05
Po stopách vraha II.
19:05
Rozzuřená planeta III.
20:00
Československá NEJ
20:25
Faraonovo ztracené město
21:30
Akta UFO I.
21:55
Tajné společnosti
23:10
Vesmír jako jedinečná laboratoř
00:15
Největší poklady egyptských mumií
01:00
Klimatická krize
01:55
UFO - Odtajněno!
02:40
Strašidelné nemocnice I.
03:25
Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky
04:25
Extrémní útěky z vězení
04:50
Blitzkrieg
05:10
Krimi
05:35
Noviny TV JOJ
06:10
V sedmém nebi
07:55
Soudní síň
08:55
Soudní síň
09:55
Ochránci
10:45
První oddělení II.
11:10
První oddělení II.
11:35
Soudní síň - CZ
12:10
Soudní síň - CZ
12:55
Soudní síň
13:55
Poldové v akci
14:45
Poldové v akci
15:35
Záchranáři v akci
16:25
Ochránci
17:00
Soudní síň
18:05
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Haló, tady Orchestr a balet ČST
21:15
Dva, t.č. v zel. hl. dvě veselé nekuř.
22:00
Ochránci
22:50
V sedmém nebi
00:30
Poldové v akci
01:15
Noviny TV JOJ
01:50
Soudní síň
02:35
Soudní síň
03:25
Soudní síň
04:20
Krimi
04:40
Noviny TV JOJ
05:20
Já, knedlíček
07:15
Ledová sezóna
08:55
Miloš Forman: Co tě nezabije…
10:50
Králové hor
12:40
Gólman
14:40
Slečna závodník
16:35
Angelika
18:35
Pobav mě
20:15
Tunel
22:10
Karen
23:50
Tulák
01:30
Marco
03:30
Velký souboj pekařů